Červen 2011

Ahojte

16. června 2011 v 14:17 | Aang
No, tak delší dobu jsem se tu zase neukázal, ale asi bychom už měli změnit lay ne? No nevim zatim na to nemám čas takže kdyžtak příští tejden, no, ale jinak snad příští tejden by se tu mělo rozjet přidávání novejch dílů všeho možnýho anime, a i jinech serošů, ale asi to nebude podle programu, který jsem měl naplánován, ten byl jenom pro případ že bych vytvořil televizi, ale bohužel nic takového jsem nenašel, tak to zatím nepůjde, leda za takových 5.....let.

livestream

2. června 2011 v 13:56 | Aang
No tak jsem zjistil, že to asi tak na 50% půjde, sice jsem chtěl aby se vysílalo aspon 14 hodin denně, ale snad to půjde aspon takto, videa budu ale přidávat podle programu, který vám dám za chvíli ke stáhnutí. Pokud chcete, právě vysíláme první díl seriálu Avatar i když už několik minut vysíláme, můžete se rozhodně podívat jak to asi bude vypadat.

Těšíte se?

1. června 2011 v 20:18 | Aang
No, tak zítra se tu zase snad objeví nové díly jak mangy tak snad nějakého toho anime. Určitě to bude Naruto, Bleach, Soul Eater a snad i jiné.

Měl jsem taky nápad, že bych udělal nějakou online TV, ale bohužel, nikde jsem nenašel stránky, kde by to 100% šlo, no mám ještě pár možností, takže snad to vyjde, podrobný program, jak bychom vysílali, dodělám zejtra.

Jinak manga bude vydávána na stránkách Issu.